Niečo málo

O spoločnosti

Spoločnosť DEÁK FOOD s.r.o. pôsobí na slovenskom gastronomickom trhu od roku 1993. Vznikla za účelom distribúcie mrazeného a chladeného tovaru do gastronomických zariadení všetkých typov. Za obdobie svojej 28 ročnej existencie vývojový potenciál spoločnosti poskytol priestor pre jej kvalitatívny posun, s možnosťou etablovať sa v slovenskom podnikateľskom prostredí ako jeden z najvýznamnejších distribútorov. Pri svojom zrode spoločnosť pôsobila na trhu so skladovými priestormi o rozlohe 150 m2 a s dvoma nákladnými vozidlami.


Expanziou rozvozu tovaru spoločnosť rozšírila skladové priestory o 1500 m2 a vozový park disponuje s 11 nákladnými vozidlami.

V roku 2010 sa spoločnosť presťahovala do obce Veľká Mača, do nových vlastných skladových priestorov o rozlohe 1120 m2, ktoré sú okrem súčasnej distribúcie mrazeného a chladeného tovaru rozšírené o vlastnú výrobnú halu a ďalšie skladové priestory so zameraním na logistické služby. V  novej výrobnej hale sa sústredíme výhradne  na výrobu ručne obaľovaných polotovarov pod značkou DEAKFOOD.


Našimi významnými obchodnými partnermi sú spoločnosti McCAIN, Unilever Slovensko, Lalorrain, Spak, Bonduelle, Palma, Upfield, Savencia, Agrimex, Vikingfrost a mnoho ostatných. V našom kolektíve pracuje 34 kvalifikovaných zamestnancov. Našou prioritou je budovanie dlhodobých vzťahov s obchodnými partnermi, založenými na vzájomnej dôvere.

Zamestnancov
0
Ton prepravených mesačne
20 +
Nákladných vozidiel
0